Aдвoкaт Рівне послуги адвоката м.Рівне

 

Закриття кримінального провадження у формі приватного обвинувачення - зразок заяви потерпілого до суду
                           

                          Зарічненський районний суд

Рівненської області

34000, Рівненська область, смт. Зарічне,

вул. Грушевського, 10 

 

у кримінальному провадженні

 

відносно Іванова Івана Івановича

за ч.2 ст.125 КК України

 

потерпілого:

 

Сидорова Сидора Сидоровича

Рівненська область, смт. Зарічне,

вул. Центральна, буд. 777

Тел. (067) 123-45-67 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заява

про відмову від обвинувачення у кримінальному провадженні

у формі приватного обвинувачення

 

04 жовтня 2013 р. біля 14 год. Іванов Іван Іванович перебуваючи на вул.Фестивальна в смт.Зарічне Рівненської області під час суперечки зі мною умисно наніс мені два удари рукою по обличчю та шиї, внаслідок чого я отримав тілесні ушкодження у вигляді забою шиї зліва, перелому кісток носа, синців під правим та лівим оком, які згідно висновку експерта відносяться до легких тілесних ушкоджень з короткочасним розладом здоров’я.

Таким чином, Іванов Іван Іванович вчинив щодо мене злочин, передбачений ч.2 ст.125 КК України.

Цього ж дня, 04 жовтня 2013 р. я повідомив Зарічненський РВ УМВС України про вчинення Івановим Іваном Івановичем щодо мене кримінального правопорушення і на підставі моєї заяви як потерпілого слідчим було розпочате кримінальне провадження у формі приватного обвинувачення.

Відповідно до змісту п.1 ч.1 ст.477 КПК України кримінальне провадження відносно вчиненого Івановим І.І. щодо мене кримінальне правопорушення, передбаченого ч.2 ст.125 КК Українни відноситься до кримінального провадження у формі приватного обвинуваченння.

Я, Сидоров Сидор Сидорович, повністю примирився із Івановим Іваном Івановичем, і як наслідок, я не маю до нього жодних претензій, а тому, я відмовляюся від обвинувачення у цьому кримінальному провадженні.

Згідно п.7 ч.1 ст.284 КПК України кримінальне провадження закривається у разі, якщо потерпілий відмовився від обвинувачення у кримінальному провадженні у формі приватного обвинувачення.

Відповідно до ч.6 ст.284 КПК України якщо обставини, передбачені пунктами 5, 6, 7, 8 частини першої цієї статті, виявляються під час судового провадження, а також у випадку, передбаченому пунктом 2 частини другої цієї статті, суд постановляє ухвалу про закриття кримінального провадження. 

Враховуючи вищевикладене, я потерпілий Сидоров Сидор Сидорович, повідомляю Зарічненський районний суд Рівненської області, що я добровільно, повністю та беззастережно відмовляюсь від обвинувачення у кримінальному провадженні у формі приватного обвинувачення відносно Іванова Івана Івановича, я немаю ніяких претензій до Іванова Івана Івановича, та прошу суд закрити кримінальне провадження відносно Іванова Івана Івановича у зв’язку із моєю відмовою від обвинувачення у цьому кримінальному провадженні.

 

Потерпілий,

Сидоров Сидор Сидорович                  /підпис/                    /дата/Обновлен 19 ноя 2018. Создан 08 мар 2014 
Free counters!