Aдвoкaт Рівне послуги адвоката м.Рівне

 

Клопотання про залучення спеціаліста у цивільній справі
 

________________ суд

Рівненської області

адреса

 

суддя:

Прізвище та ініціали

 

у справі:

№ ________________ за позовом особа-1 до особа-2, ____міська рада про визнання недійсними рішень, відновлення попереднього стану земельних ділянок

 

представник позивача:

(особа, яка подає клопотання) 

 

особа-3, адреса, тел.

 

Клопотання

про залучення спеціаліста

 

На адресу суду та позивача надійшло клопотання судового експерта ___________ ____________ відділення ____________ НДІСЕ про надання додаткових матеріалів для проведення експертизи, а саме топографо-геодезичної зйомки досліджувальних земельних ділянок, що знаходяться за адресами: _______________.

З метою надання експерту зазначених додаткових матеріалів для проведення експертизи мною було подано суду відповідне клопотання про відновлення провадження у справі та витребування доказів.

Проведення судової експертизи, про яку я клопотала, вважаю, є обов’язковим для правильного вирішення цієї справи, що вже зазначалось у судовому рішенні суду касаційної інстанції по цій справі.

Тому, з огляду на ненадання топографо-геодезичної зйомки у паперовому вигляді та у електронному вигляді згідно із моїм клопотанням Відділом Держгеокадастру у _____________ Рівненської області через її відсутність та  з метою проведення судової експертизи цю документацію слід виготовити, залучивши для цього відповідних спеціалістів.

При цьому, згідно ч.1 ст.109 ЦПК України у разі ухилення учасника справи від подання експертам необхідних матеріалів, документів або від іншої участі в експертизі, якщо без цього провести експертизу неможливо, суд залежно від того, хто із цих осіб ухиляється, а також яке для них ця експертиза має значення, може визнати факт, для з’ясування якого експертиза була призначена, або відмовити у його визнанні.

Враховуючи наведене, та у разі ненадання вищезазначених доказів на клопотання про їх витребування, -

Прошу:

1. Залучити спеціалістів /найменування відповідної організації/ (адреса), ЯКИМ ДОРУЧИТИ ВИГОТОВИТИ ТА ПОДАТИ __________ СУДУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПО СПРАВІ №_______________ топографо-геодезичну зйомку у паперовому вигляді та у електронному вигляді формату (.dwg) у місцевій або загальнодержавній системі координат наступних земельних ділянок:

- на земельну ділянку кадастровий номер _________________ для будівництва і 
обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибної
ділянки) площею __ га, яка розташована по вул.___________ м.___________
- на земельну ділянку кадастровий номер _________________ для індивідуального
 садівництва площею _____ га, яка розташована по вул.___________ м._________
Рівненської області;
- на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку,
 господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), яка розташована 
по вул.____________ м._____________, користувачем якої є 
_______________________.

2. Оплату вартості вищезазначених технічних робіт ПП ________

покласти на позивача.

3. Після виготовлення і подання цих матеріалів подати їх судовому експерту ___________відділення _________НДІСЕ ___________ для подальшого проведення призначеної судової експертизи.

 

Представник позивача,

______________________ /підпис/ 1                             __________ 2018 р.

 

 Обновлен 25 июн 2018. Создан 20 июн 2018 
Free counters!