Aдвoкaт Рівне послуги адвоката м.Рівне

 

Клопотання про зупинення виконання судових рішень

приведено приклад складеного клопотання про зупинення виконання судових рішень у кримінальному провадженні 

Вищий спеціалізований суд України

з розгляду цивільних і кримінальних справ

01043, м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 4 а

 

судді:

/________/

 

у кримінальному провадженні:

 

_________  за касаційною скаргою засудженого ______________ на вирок ________ суду Рівненської області від _______   2017 року та на ухвалу Апеляційного суду Рівненської області від __________  2017 р. (в суді І-ї інстан. № __________)

 

особа, яка

подає клопотання:

 

Засуджений ____________________

/поштова адреса, засоби зв'язку/

 Клопотання

про зупинення виконання судових рішень 

 

Мною оскражено вищезазначені вирок та ухвалу судів 1-ї та апеляційної інстанції до суду касаційної інстанції.

На даний час згідно інформації, розміщеної на веб-сайті суду касаційної інстанції - режим доступу: http://sc.gov.ua/ci/sc.php , ____ 2017 р. відкрито касаційне провадження за моєю касаційною скаргою, витребувано справу в касаційному порядку.

Відповідно до п.4 ч.1 ст.430 КПК України суддя-доповідач протягом десяти днів після відкриття касаційного провадження без виклику сторін кримінального провадження  вирішує питання про зупинення виконання судових рішень, які оскаржуються.

З огляду на наведене, вважаю за можливе клопотатити перед судом касаційної інстанції про зупинення виконання осркажених судових рішень, оскільки призначеним для мене покаранням за оскарженим вироком є штраф, і з огляду на мою заробітну плату, його розмір є досить суттєвим для мене, вирок зараз набрав законної сили, мені потрібно сплачувати цей штраф, однак у разі задоволення моєї касаційної скарги, таке його виконання буде передчасним і порушить мої законні права, і на даний час обтяжить мій матеріальний стан, виникнуть проблеми із поверненням з бюджету передчасно сплаченого штрафу у разі задоволенні моєї скарги, а у разі не задоволення істотної шкоди державним інтересам я не завдам, і зможу оплатити його після касаційного розгляду. Тож таке зупинення буде виваженим на даний час.

Крім того, відносно мене до суду першої інстанції відповідним державним органом з огляду на несплату мною штрафу вже подано клопотання у порядку виконання судових рішень (провадження № ____________), що підтверджується інформацією із веб-сайту судової влади – режим доступу (http://court.gov.ua/fair/).

Тому, з огляду на відкриття касаційного провадження та ці обставини є усі розумні підстави просити суд касаційної інстанції зупинити виконання оскражених мною судових рішень.

Враховуючи наведене,

Прошу:

Зупинити виконання вироку ______________суду Рівненської області від _________ 2017 р. та ухвали апеляційного суду Рівненської області від _____________ 2017 р. щодо мене, які оскаржені мною в касаційному порядку, та щодо перевірки яких відкрито касаційне провадження.

 

Засуджений,

__________________               _________________          "__" _______ 2017 р.

/прізвище та ініціали/                                   /підпис/

 Создан 13 ноя 2017 
Free counters!